saharb2 saharb2 .

saharb2

وزوز یا سوت کشیدن گوش

یکی از مشکلات مربوطبه گوش، وزوز گوش می باشد که می تواند نشانه ای از یک وضعیت اساسی داشته باشد، مانند از دست دادن شنوایی مرتبط با سن، آسیب گوش یا اختلال در سیستم گردش خون. ادامه این متن را بخوانید تا با نتایج آزمایشات و تحقیقات جدید پزشکان در مورد این مشکل آشنا شوید. همچنین توصیه های مناسبی برای درمان قطعی خانگی، داروهای مفید و نکات مهم در این زمینه آورده شده است.
اولین گام در درمان وزوز گوش کشف علتی است که ممکن است باعث آن باشد. یکی از چالش ها در ارزیابی و درمان وزوز گوش، این است که هر کس آن را به طور متفاوتی تجربه می کند. یک بهیار مراقبت از شنوایی یا پزشک با پرسیدن سوالات زیادی در مورد علائم آن ممکن است در مورد آن تحقیق کند، از جمله:
چند وقته این گونه هستید؟آیا صدای وزوز متناوب یا ثابت است؟آیا در بعضی زمان های روز بدتر است؟آیا بصورت ضربانی است؟در کدام گوش صدای وزوز را میشنوید؟ آیا در هر دو؟صدا چقدر بلند چیست؟آیا صدا تیز و زیر است یا بم؟آیا ناراحت کننده است یا فقط کمی تحریک کننده است؟آیا شرایط خاصی وجود دارد که بدتر می شود مانند تماس با نویز یا غذاهای خاص یا نوشیدنی؟تغییرات صدا چگونه است؟همچنین از شما می خواهد سابقه پزشکی خود را گزارش دهید. پس از بحث کامل درباره علائم و وضعیت سلامتی شما، معاینه با بازرسی بصری گوش و تست های استاندارد شنوایی، آغاز می شود.

ادامه مطلب....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۳:۳۹ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)